Güvenlik Kulübesi

Kabinlerin yapıldığı ana madde polyesterdir. Bu malzeme hem dayanıklı ürünlerin ortaya çıkmasına hemde hafif yapıdaki kabinlerin oluşumunda son derece etkilidirler. Bunlardan da anlayabileceğiniz gibi kabinler yapı olarak hem dayanıklı hemde hafif olmaktadırlar. Sadece bu özelliklere sahip olsalar yine iyi, sahip oldukları diğer özellikleri maddeler halinde sıralarsak şu sonuçlar ortaya çıkar ;

– Kabinlerin yapımında kullanılan madde nedeniyle kabinleri yıkayabilirsiniz.

– Kabinler polester denen bir maddeden yapılır, çürüme ve eskime gibi bir durumları yoktur.

– Kabinler sadece basit plastik birer yapı değillerdir, ihtiyaç halinde ahşap kaplamalar yada değişik kaplama malzemeleri ile değişik bir görünüm kazanabilirler.

– Yine ihtiyaç olursa uygun modelleri için iç dekorasyonu zenginleştirici ekstra yapılar kullanılabilmektedir. İç dekorasyonu zenginleştirmek için elektrik anahtarı, elektrik prizi, su tesisatı ve su armatürleri .

 

Gibi eklentiler yepılebilmektedir. Kabinlerin kullanıma amaçlarına göre çeşitli yapısal farklılıklar içerebildiklerini belirttik. Kabinlerin kullanıldıkları bazı alanlar arasında standart kabinler, güvenlik kulübesi kabinleri, modüler kabinler ve eko kabinler yer almaktadır. Kabinler firmamız tarafında yüksek kalite standartlarında ve ergonomik yapılara uygun olarak üretilmektedirler. Kabinlerin yapımında kullanılan hammadde gereği hafif, sağlam ve kullanılacağı çevreye uygun bir estetik yapıda yapılmaktadırlar. Kabinlerde kullanılan kapı, pencere benzeri iç dekorasyon ürünleri belirlenmiş olan yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretildiği için tamamiyle fabrikasyon ürünü olarak değerlendirilebilecek yapıda olmaktadırlar. Güvenlik kulübesi olarak kullanılacak kabinler bina yada site girişlerinde kullanılmak üzere yapılmaktadırlar. Güvenlik kulübesi yapıları tamamen önceden belirlenmiş üretim standartlarına uygun olacak şekilde üretilmekte ve istenen standart özellikleri tamamen hazırlanmış olarak hizmete sunulmaktadır. Güvenlik kulübesi kabinleri standart olarak uygulanan bazı özellikler dışında bazı ek özelliklerde istenebilmektedir. Standart özelliklerin dışında uygulanabilen bazı özellikler şunlardır ;

Jaluzi perde, klima, kepenk sistemi, havalandırma mengezi, wc’li, duşlu sistem gibi bazı uygulamalar istendiği takdirde yapılabilmektedir. Tabi tüm bu uygulamaların yapılacağı güvenlik kulübesi bulunduğu ortama en uygun estetik yapıda yapılmaktadır. Üretim aşamasından başlayarak uygulanan bazı standartlar sayesinde kolayca monte yada demonte işlemleri gerçekleştirilebilen bu kabin sistemleri farklı kullanım amaçlarını gündeme getirmektedir. Sadece kamu binalarında güvenlik kabinleri kullanılmamaktadır. Güvenlik için kullanılan kabinler fabrikalarda, spor tesislerinde, danışma kabini gereken yerlerde kullanılabilmektedirler. Güvenlik kabinlerinin kullanılacakları ortamda güvenliği sağlamakla görevli olan personeller için de bir barınma sağlama amacı olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenlede bu personellere konforlu bir mekan sağlabilmelidirler.