Konteyner

Konteyner

Konteyner; ana kullanım alanı olan şantiyelerde vazgeçilmez bir çözümdür.Çalışan personele yaşam alanı oluşturan konteynerler, günlük yaşam içerisinde gereksinim duyulan tüm ihtiyaçlara çözüm getirmektedir.Yemekhane, yatakhane, dinlenme odası ve şef odası olarak kullanılan konteynerler yük taşımada da büyük rol oynarlar.

STANDART KONTEYNER ÇÖZÜMLERİ

Özellikle inşaat alanlarındaki şantiyeler başta olmak üzere ihtiyacınız olan her alanda her türlü ihtiyacınızı karşılamak üzere tasarlanmış konteyner çözümleri ile hem çalışan personele yaşam alanı oluşturmak hem de modüler ofis olarak hizmet sunmak mümkün. Kolayca sökülüp takılabilme özelliğiyle çok kullanışlı ve ihtiyaç duyulduğunda istenilen yere hızlı bir şekilde taşınabilmesi ile oldukça pratik. İç dizaynını kullanım amacına göre düzenleyerek ihtiyacınız olan mekânı oluşturabilirsiniz.

HER AMACA UYGUN KONTEYNER SEÇENEKLERİ

Onka prefabrik sizler için tek katlı ve çok katlı seçenekleriyle, yaşam konteyneri, şantiye konteyneri, ofis konteyneri, konut konteyneri, büfe konteyneri, mobil hastane konteyner gibi çok farklı kullanım alanlarına yönelik özel olarak tasarlanmış alternatifler sunuyor. Zorlu çalışma ortamlarında çalışanlarınızın güvenliği ve rahatı için her detayın düşünüldüğü konteyner modelleri, uzman ekiplerce Türkiye’nin neresinde olursa olsun gereken yere nakledilip kurulumu tamamlanarak hizmetinize sunuluyor. Yatakhane, ofis, yemekhane gibi çeşitli amaçlarla kullanabileceğiniz onlarca prefabrik konteyner modeli ile Onka prefabrik herkesin beklentilerini karşılayabilecek farklı alternatifler üretiyor.

Tüm ürünler deprem ve yangına karşı test edilmiş olup son derece güvenlidir. Özellikle ülkemizin deprem kuşağında yer alması nedeniyle güvenlik konusu ayrı bir önem arz etmektedir. Tasarım aşamasından itibaren uluslararası standartlara göre üretilen prefabrik ürünler, imalat, nakliyat ve montaj aşamalarının tümünde güvenliğiniz ve beklentileriniz için titizlikle kontrol edilir. Ayrıca ilk süreçlerden tamamlanma aşamasına kadar üretimin her anında doğaya saygılı ve çevreci olmasıyla da dikkat çeker.

Büyük bir alana ihtiyaç duyuyorsanız birleşimli konteynerları tercih edebilirsiniz. İstenilen büyüklüğe göre tek katlı veya çok katlı olarak üretilen birleşimli konteynerlar, proje bazında beklentilerinize göre özel olarak üretilirler. Daha estetik ve şık bir konteyner için ise metropol konteyner modellerine bir göz atabilirsiniz. Mükemmel ısı ve ses izolasyonunun yanı sıra oldukça güvenli olan bu modellerde estetik görünüm için de çeşitli dış kaplama seçenekleri yer alıyor. Modern bir tasarımdan doğal tarihi dokuya uygun bir görünüme kadar çeşitli görselliklerde üretilebilen bu ürünler mono blok olarak üretildiklerinden taşınmaları da oldukça kolaydır.

Konteyner alırken Onka Prefabrik’i tercih ederek güven ve konforu bir araya getiren çağdaş yaşam ve çalışma alanları temin edebilirsiniz. Onka Prefabrik tecrübesine güvenin, kaliteli ve güvenilir ürünleri gönül rahatlığıyla temin ederek uzun yıllar boyunca hiçbir sorun yaşamadan kullanın. İstediğiniz zaman istediğiniz yere taşıyabileceğiniz bu ürünleri defalarca kullanabilirsiniz.