Polyester Kabin

Polyester Kabin

Polyester kabinler az yer kaplaması ve kullanışlı olması sayesinde şantiyelerde, sitelerde ve sanayi bölgelerinde güvenlik kabini olarak çok sık kullanılmaktadır.Bunun yanı sıra organizasyonlarda taşınabilir wc olarak ta tercih edilmektedir.

KULLANIŞLI POLYESTER KABİN SEÇENEKLERİ

Az yer kaplamaları ve bu sebeple oldukça pratik olmalarıyla polyester kabin çözümleri genellikle konut sitelerinde, sanayi bölgelerinde ve inşaat şantiyelerinde sıklıkla güvenlik kabini olarak kullanılmaktadır. Çeşitli organizasyonlarda mobil wc olarak da kullanılabilen polyester kabin çözümleri istenilen zaman sökülüp istenilen yere taşınarak yeniden monte edilebilir. Yüksek kalite standartları ile üretilen bu kabinler deprem, yangın gibi doğal afetlere karşı testlerden geçirilmiştir. Ayrıca ses ve ısı izolasyon sistemleriyle de daha güvenli ve rahat olmaları sağlanmıştır. Onka Prefabrik polyester kabin modelleri kesinlikle su geçirmez, güneşten etkilenmez, paslanmaz. Doğaya zarar vermeden üretilen bu ürünler montaj sırasında da çevreye zarar vermez.

MODÜLER POLYESTER KABİN ÇÖZÜMLERİ

İster bekçi kulübesi, ister seyyar tuvalet olarak kullanılabilen kabinler, her türlü hava koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Günümüzde tüm dünyanın ve çevreye duyarlı herkesin olduğu gibi bizim de gündemimizde olan enerji tasarrufu ile polyester kabin modellerinin iç ve dış etkilere karşı maksimum yalıtımlı izolasyon sistemleri kesinlikle çok iyidir. Açık arazilerde, fabrikalarda, inşaat alanlarındaki şantiyelerde, plaj, park gibi sosyal merkezlerde ve ihtiyaç duyulan her yerde çeşitli kullanım alanlarında kolaylıkla kullanılabilir. Tekrar tekrar sökülüp takılabilen polyester kabin modellerini uzun yıllar boyunca sorun yaşamadan kullanacaksınız.

Kabin Planları

Modüler wc olarak tasarlanan modeller istenilen büyüklüğe göre 130×130, 270×150, 150×390 boyutlarındaki seçeneklerle satışa sunuluyor. Bekçi kulübesi şeklinde tasarlanan polyester kabin modelleri ise 150×150 boyutundaki mini kulübelerin yanı sıra 150×220, 150×270, 220×220, 270×150, 270×220, 270×270 gibi daha geniş seçenekler sunuyor. Eğer daha da büyük bir polyester kabin düşünüyorsanız, 270×510, 270×630, 270×750 boyutlarındaki alternatifleri önerebiliriz. Tüm modellere dair görselleri ve kabin yapı planlarını Onka Prefabrik sitesinde ve online katalogda bulabilirsiniz. İstediğiniz kabini seçmeniz yeterli, daha sonra Onka prefabrik Türkiye’nin neresinde olursa olsun istediğiniz yerde kabininizi kullanıma hazır hale getirecektir.

Müşteri memnuniyetini ve her üretimde yüksek kalite prensibini esas alarak çalışan tecrübeli teknik ve idari kadrosuyla Onka Prefabrik, ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda hızlı, kaliteli, güvenli, kullanışlı, pratik çözümler sunmaktadır. Estetik ve kaliteyi en mükemmel şekilde buluşturan Onka Prefabrik, sizler için güvenlikten asla taviz vermeden en yüksek kalitede üretim yapıyor. Oldukça uygun fiyatlar ve çeşitli ödeme kolaylıklarıyla sizlere en uygun yapılara ve yüksek kalite ürünlere sahip olabilirsiniz. 1989 yılından günümüze kadar modüler yapılar sektöründe hizmet veren Onka Prefabrik tecrübesine güvenin. Kesinlikle memnun kalacak ve çevrenize tavsiye edeceksiniz.