Prefabrik Ev

Prefabrik evler; arsası bulunan ve pratik bir şekilde ev inşaa etmek isteyen tüm müşterilere özel olarak tasarlanabilen yapılardır. Oda genişliklerinden pencere sayısına kadar tüm detayları revize edilebilir. Hızlı ve kolay montajı birçok müşteri tarafından tercih sebebi olmasında önemli rol oynar.

Betonarme konutlarda aranan standart özelliklerin hemen hepsi prefabrik konutlarda mevcuttur. Isı ve ses yalıtımından kolay montajına kadar birçok avantaj müşteriler için tercih sebebidir.

Oda metrekare boyutları isteğe göre yeniden hesaplanıp kullanılacak malzeme ve eşyaya göre organize edilebilir.

Prefabrik evler ülkemizde deprem gerçeğiyle birlikte daha fazla tercih edilmeye başlamıştır.Ayrıca yapım aşamasındaki kolaylıklar da prefabrik yapıların ev olarak tercih edilme sebeplerinin başında gelir.

Uygun arazi üzerine atılan betonun ardından,yapıda kullanılacak mutfak,banyo giderleri için gerekli delikler açılır ve sonrasında çelik konstrüksiyonlar birleştirilir ve prefabrik ev ortaya çıkar.Kullanıcının tercihine göre pencere,mutfak ve banyo malzemelerinde farklı ürünler kullanılabilir.

Müşteri kendi zevk ve bütçesine göre yaptımak istediği prefabrik evin m2′sine ve yapı katına karar verir.Tek katlı prefabrik evler de kendi içerisinde farklı m2′lere ayrılır.Kullanıcı, hazır projelerden birini tercih edebileceği gibi,kendi istediği değişiklikleri de projeye ekletebilir ya da çıkartabilir.