Prefabrik Villa

Prefabrik villalar, iki katlı prefabrik evler olarak adlandırılırlar. Tek katlı konutların içerisinde bulunan banyo, wc vb. oda ve bölümler ikinci katta da kullanılabilir ve konumları farklı olabilir. İkinci kata balkon konumlandırılabildiği gibi giriş kata veranda eklenebilir. Böylece gösterişli ve kullanışlı bir villaya sahip olunabilir.

Örnek projelerden de anlaşılacağı gibi tamamen müşterinin taleplerine göre esnek olarak üretilebilmektedir.Malzemesinde kullanılan ısı ve ses yalıtımlı ürünler ile konfor ve tasarruf en üst düzeye çıkarılabilmektedir.

Prefabrik villalar, konut olarak çok tercih edilen yapılardandır.Görünüş açısından tek katlı prefabriklere göre daha şık durabilir.İç malzemeleri müşterinin isteği doğrultusunda kullanılır.Kat arasındaki merdivenin yerinden, oda yerlerine ve sayısına kadar birçok detaya müşteri karar verir.

Isı yalıtımı açısından da prefabrik villalar, betonarme binalar kadar kullanışlıdır.Projeye göre istenirse alt kata veranda yapılabilir.Böylece yaz aylarında da keyifli vakit geçirebileceğiniz bir kullanım alanınız olmuş olur.